۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
خدمات جدید در شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

خدمات جدید در شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

در ماه های گذشته شرکت بیز با استراتژی دسته کالایی متنوع توانسته فروشگاه خود را بسیار گسترش دهد تا همچون گذشته جایگاه خود در سبد کالایی مشتریان خود را بیش از پیش افزایش دهد.

با فرارسیدن نوروز امروز و آغاز سال ۹۵ شرکت بیز با همکاری شرکت همراه اول  و شرکت جیرینگ اقدام به راه اندازی سرویس جدیدUSSD بر روی تلفن همراه به صورت اختصاصی برای نتورکرهای خود نمود. خدمات ویژه ای هم در نظر گرفته شد که جهت دسترسی به امکانات آن می توانید از سیم کارت های همراه اول (دائمی و اعتباری) کد  #۲۴۹*۷* شماره گیری نمایید تا بتوانید از آن استفاده نمایید.

البته داستان به اینجا ختم نشد و مدیران شرکت بیز برنامه جدیدی از خدمات ویژه خود به متقاضیان و نتورکرهایشان نیز معرفی نمودند. ظاهرا این شرکت با توجه به قراردادی ویژه با یکی از مراکز خدمات غذایی ( رستوران و فست فود ) توانست مرکزی به نام بیز فود را در وبسایت خود راه اندازی نماید.

نتورکرهای شرکت بیز با وارد شدن به این بخش سایت می توانند با توجه به مراکز موجود، غذاهای مورد نیاز خود را از فهرست درج شده سفارش داده و در سریع ترین زمان آن را دریافت نمایند. این خرید و سفارش برای فعالان بیز و نتورکرانش دارای پورسانت میزان خرید نیز می باشد. این خرید در بخش خارج از پلان اصلی به صورت جداگانه محاسبه و به حساب افراد واریز می گردد.

با آرزی موفقیت برای تمام نتورکرهای کشورمان و خسته نباشید به مدیران، راهبران و نتورکرهای شرکت بازاریابی شبکه ای بیز ( بازاریابان ایرانیان زمین )

مطالب مرتبط