۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
زندگینامه استاد بزرگ آقای جیم ران

زندگینامه استاد بزرگ آقای جیم ران

زندگینامه استاد بزرگ آقای جیم ران

آقای جیم ران در یکی از روستاهای آمریکا بزرگ شد و مهارتی جز دوشیدن شیر گاو و علف چینی نداشت. در سن ۲۵ سالگی در حالیکه ورشکسته و بدبخت بود،

یک روز دختر کلوچه فروشی درب منزلش را زد وبا چهره معصومش از او خواست که کلوچه بخرد فقط ۲ دلار…. با وجود اینکه میخواسته بخره ولی پول نداشته به خاطر همین دروغ میگه…. جیم ران پاسخ میده:” من الان توی خونه خیلی از همین کلوچه ها دارم که هنوز خورده نشده مرسی ” . دختر کوچولو میگه خیلی خوب مرسی و خداحافظ. بعد جیم شروع میکنه با خودش حرف زدن و میگه من دیگه نمیخام این شکلی زندگی کنم و به خاطر ۲ دلار مجبور باشم دروغ بگم.

چند روز بعد جیم یه آقایی به اسم شوف را میبینه که زندگیش را برای همیشه متحول میکنه. چند تا سوال کلیدی ازش میپرسه.

چقدر پول توی ۵ سال گذشته پس انداز کرده ای؟ پاسخ: صفر. آقای شوف: پس دوباره اینو توی ۵ سال آینده تکرار نکن.

(( بیشتر روی خودت کار کن )) تا توی شغلت چون اگه سخت توی شغلت کار کنی فقط میتونی گذران زندگی کنی که بد نیست ولی اگه سخت روی خودت کار کنی (ارتقاء شخصیت) میتونی ثروت عظیم بسازی که خیلی عالیه.

توی شرکتی که کار میکنی خیلیها هستن که ۵ برابر بیشتر از تو حقوق میگیرن . چرا؟ چون آنها ارزش بیشتری برای شرکت دارن،آنها با ارزش ترند.مهارتهای بیشتری دارند.

و …..

بعد شروع میکنه به کسب مهارت در فروش و فروشندگی را به خوبی یاد میگیره. مهارت بعدی که خود جیم ران میگه ثروت زیادی براش بدست آورد و ثروت و درآمدش را چندین برابر کرد این بود که یاد گرفت چگونه آدمها را در کنار یکدیگر جمع کنه و بهشون یاد بده در کنار همدیگه کار کنند.

برای سالهای متوالی به عنوان بهترین سخنران آمریکا انتخاب شد.سمینارهای مختلف در زمینه ارتقای شخصیت و غیره سرتاسر جهان برگزار کرد،بیشتر از هزاران هزار نفر شاید میلیونها نفر از طریق آموزشهای ایشان زندگیشون متحول شده.جیم ران استاد برایان تریسی و آنتونی رابینز بوده است.

خیلی جالبه وقتی داشتم دنبال مطلب راجع به زندگی جیم ران میگشتم به یه چیز خیلی جالبی برخوردم. یه خانمی به اسم هلن توی یکی از سمینارهای جیم ران شرکت کرده بود و بعد از اینکه توی زندگی و کار و بار خودش خیلی موفق شده بود تصمیم گرفته بود مطالبی که در آن سمینار سالهای دور یادداشت کرده بود را جمع آوری کنه و به عنوان یه جزوه در اختیار عموم بگذاره.خیلی لذت بخشه نه !!…..

مطالب مرتبط