۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
« مبارزه طلبی و موفقیت »

« مبارزه طلبی و موفقیت »

– نیاز به رقابت

آیا برای رسیدن به موفقیت در زندگی نیاز به رقابت داریم؟

پاسخ به این سؤال برای همه ما مشخص است. البته که همه ما برای دست یابی به موفقیت نیاز به رقابت داریم و برای موفق بودن در زندگی لازم نیست حتما در همه رقابت هایی که شرکت می کنیم پیروز شویم!

رقابت موهبتی است که شما را برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایتان ترغیب می کند.

همچنین رقابت طلبی ما را وادار می کند دیدی واضح تر و مشخص تر نسبت به رؤیای خود داشته باشیم و با چنین دیدی می توانیم به اهداف تعیین شده دست یابیم و بدون چنین دیدگاهی ضمانتی برای دستیابی به موفقیت وجود نخواهد داشت.

– چشم انداز موفق

هر یک از ما باید چشم اندازی برای زندگی خود داشته باشیم و باید به راهی که می روید اعتقاد داشته باشید. باید به رؤیاهای خود اعتقاد داشته باشید. ایمان داشته باشید که پروردگار رؤیایی بزرگتر از آنچه فکر می کنید برای شما دارد.

چنین اعتقادی سبب می شود که همه ناملایمات مسیر را تحمل کنید و موانع را از پیش رو بر دارید. موانعی که در مسیر خود می بینید شما را به مبارزه می طلبند و هر کدام پله ای هستند که با گذشتن از آنها می توانید به شرایط بهتری دست یابید، ولی آیا خداوند فقط همین را برای شما کافی می داند؟

البته که نه، او در برابر شما موانعی قرار می دهد تا شما را قوی تر و استوارتر سازد.

– جاده موفقیت

نه مسیر و نه مقصد مهم نیست که چه هستند!

آنچه واقعاً اهمیت دارد خود سفر و انتهای مبارزه است و وقتی که به پایان مسیر می رسید به عقب بر گردید و ببینید که چه به دست آورده اید و چه چیزی از دست داده اید تا موفقیت واقعی را دریابید. آنگاه است که مزه موفقیت در کام شما خواهد ماند و از آن لذت خواهید برد. همچنان که احتمالاً  بارها این حرف را شنیده اید:

برای اینکه طعم خوش موفقیت را بچشید، باید ابتدا طعم تلخ شکست را بچشید.

در اوج بودن ساده نیست، رسیدن به رؤیاها ساده نیست، ولی در عین حال غیر ممکن هم نیست.

به خدا ایمان داشته باشید، به خود ایمان داشته باشید و به توانایی ها و مهارت های خود ایمان داشته باشید. سپس موتور خود را استارت کنید، سخت کار کنید، در نهایت در مقصد هستید، هیچ لذتی بالاتر از این نیست که  مبارزه کنید و رؤیای خود را خودتان به دست بیاورید.

مطالب مرتبط