۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
« تعطیلات افراد موفق چگونه است؟ »

« تعطیلات افراد موفق چگونه است؟ »

۱- ورزش می کنند.

همه باید ورزش کنند و اگر نمی توانید ۴ یا ۵ روز در هفته ورزش کنید ، باید در تعطیلات آخر هفته این کار را بکنید تا جبران روزهای دیگر بشود . این فرصت بهترین زمان برای باز شدن ذهن و خلق ایده های نو است. همچنین می توانید روابط خود را گسترش دهید و با افراد جدیدی آشنا شوید.

۲- برای خانواده و دوستان وقت می گذارند.

این مورد برای آن دسته از افرادی اهمیت دارد که در طول هفته برای عزیزانشان زیاد وقت صرف نمی کنند.

۳- دنبال یکی از علایق خود می روند.

یکی از مدیران خلاق یک شرکت کارت پستال ، در تعطیلات آخر هفته به مدرسه قدیمی اش می رفت تا عشق خود به هنر را دنبال کند . این علاقه او باعث شد که عشق او به شعر گفتن هم پرورش یابد . افراد موفق برای آنچه مهم است و برای تفریح وقت می گذارند . آنها برای فعالیت هایی که به زندگیشان تعادل می دهند زمان میگذارند.

۴- تعطیلات

رفتن به تعطیلات برای آخر هفته فرصتی عالی برای دور شدن از مشغله و استرس محل کار است.

۵- قطع کردن ارتباط اینترنتی

موفق ترین افراد برای مدت کوتاهی هم که شده از خواندن ایمیل های خود دوری می کنند . نه اینکه کل آخر هفته هیچ یک از ایمیل های خود را چک نکنید ، ولی حداقل وقتی برای پیاده روی بیرون می روید ، تلفن همراه خود را نبرید تا کمی احساس آزادی کنید.

۶-  کارهای داوطلبانه انجام می دهند.

کارهای داوطلبانه از جمله کارهای خیریه می توانند بین کار و زندگی شما تعادل ایجاد کنند و نیازهای معنوی شما را برطرف کنند . افراد موفق بسیاری در کارهای نیکوکارانه شرکت می کنند . این راه خوبی برای آشنا شدن با افرادی با علایق مشابه شماست و البته این کارهای بشردوستانه به تبلیغ برند شما هم کمک می کنند.

۷- از انجام کارهای روزمره اجتناب می کنند.

هر آخر هفته یک سری کارها هست که همیشه باید انجام شود ، ولی شما دوست دارید که این کارها کمترین وقت ممکن را از شما بگیرند . یک سری از کارهای مهم را انجام دهید و بقیه را کنار بگذارید و به ذهنتان استراحت دهید.

۸- برنامه ریزی می کنند.

برنامه ریزی باعث می شود که افراد بازده بیشتری داشته باشند و اگر این کار را بکنید از اول هفته تا آخر هفته خیالتان راحت می شود و مسیر افرادی که برای شما کار می کنند هم مشخص می شود و افراد آماده می شوند . بعضی افراد موفق حتی برای ماه آینده یا سال آینده خود هم برنامه ریزی می کنند ، زیرا معتقدند اگر در برنامه های کوتاه مدت گیر کنید ، هیچ کار بزرگی را به انجام نمی رسانید.

۹- اجتماعی می شوند.

انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند و مطالعات بر روی خوشحالی تجربه شده افراد در طول روز نشان می دهد که اجتماعی شدن در صدر دلایل این خوشحالی قرار دارد.

با دوستان و خانواده بیرون بروید یا در جامعه محلی ادغام شوید . ثابت شده است که افراد موفق در اجتماعی شدن ، رضایت فراوانی می یابند.

۱۰- مدیتیشن انجام می دهند.

کلاس ها و تدریس خصوصی روشی سفارشی درباره بینش و آرامش ذهن هستند . دیگر چگونه می توان در این دنیای بی رحم ، خود را برای موفقیت مجهز کرد؟!

۱۱- ارتباط برقرار می کنند.

برقراری ارتباط برای یک فرد موفق رویداد خاصی نیست . افراد موفق هرجا بروند و هر کاری انجام دهند ، می توانند با افراد جدید ارتباط برقرار کنند.

۱۲- فکر و تعمق می کنند.

افرادی که واقعاً موفق هستند در آخر هفته وقت جور می کنند تا بر روی آنچه دارند و خوشحالی ها و دستاوردهایشان بیندیشند . آخر هفته ها فرصت خوبی برای تعمق و فکر کردن به مسائل بزرگتر هستند.

۱۳- باغبانی و فعالیت های فرهنگی

این کارها برای افرادی خوب است که در کل هفته در یک اداره حبس شده اند . فقط برای تفریح هم که شده ، افراد موفق از خلق باغچه های زیبا رضایت فراوانی میگیرند.

مطالب مرتبط