۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
سه نکته مهم پیرامون استمرار در عبارات تأکیدی مثبت جهت رسیدن به موفقیت

سه نکته مهم پیرامون استمرار در عبارات تأکیدی مثبت جهت رسیدن به موفقیت

– عبارات تأکیدی را باید دائما تکرار کرد.

هر چقدر این تکرار بیشتر باشد،نفوذ در ضمیر ناخودآگاه عمیق تر خواهد بود.این عبارات را هر جای ممکن می توان به کار برد.اما بهترین زمان برای گفتن عبارات تأکیدی «صبح» و «شب» است.

صبح که از خواب بیدار می شوید ذهن کاملا آماده است و هیچ درگیری قبلی ندارد.شب هم آسوده خاطر هستید که این عبارات را می گویید و می خوابید.اما چون معمولا در طول روز درگیری ذهنی زیاد است شما نمی توانید با تمرکز روی عبارات کار کنید .

پس : عبارات تأکیدی را باید مستمر و با حوصله و صبر بگویید تا به نتیجه برسید.اگر موفقیت بزرگ میخواهید باید زمان طولانی ای را صرف آن کنید .

۲- عدم حساسیت

حساسیت یعنی جذب شرائطی که از آن فراری هستید.سعی کنید عبارات تأکیدی را بازگو کنید،ولی نسبت به آنچه که می خواهید به آن برسید حساسیت نشان ندهید.چون نه تنها به خواسته خود نمی رسید،بلکه شرائط نیز کاملا برعکس خواهد شد .

۳- عدم نگرانی

نگرانی یعنی ایجاد چیزی که نمی خواهید و مانع دیدن،شنیدن،درک کردن،اجابت دعا و نهایتا مانعی است برای اینکه شما به خواسته ات نرسی.هرگز نباید اینگونه باشد که برای رهایی از نگرانی،خواسته های خود را کنار بگذارید .ترس و نگرانی در مورد شکست یا بازنده شدن یعنی ایجاد شکست و بازنده شدن.در نظر داشته باشید که این افکار شماست که زندگی شما را شکل می دهد.فکر خود را عوض کنید تا زندگی به طرز خارق العاده ای تغییر کند .

شما به همه خواسته های خود می رسید به جز خواسته های بزرگ،چرا که عادت کرده اید که هر چه خواسته بزرگ تر باشد،نگرانی هم بیشتر خواهد بود.در خواسته های بزرگ باید تلاش کرده ولی نتیجه را رها نکنید.نه اینکه نتیجه برایتان مهم نباشد،چون در این صورت اصلا تلاشی نمی کنید .

تلاش کن ، نتیجه برای تو مهم باشد . ولی اگر به آن نرسیدی هم نرسیدی.اگر این را از ته دل بگویی  فوق العاده به رسیدن به نتیجه نزدیک می شوی .

مطالب مرتبط