۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
عظمت خدای درون – قسمت اول

عظمت خدای درون – قسمت اول

عظمت خدای درون ، راز خوشبختی و قدرت
مقدمه

به نام قدرتمندترین و مهربان ترین که هرچه را از او خواستم، و مهم تر از همه حس بی نظیر بی نیازی و رهایی همیشگی را به من عطا کرد سلام انسان های زیبا اندیش این کتابی که تصمیم داشتم چاپش کنم. اما حقیقت اینه که من این کتاب رو ننوشتم.کسی که کتاب رو برای من خوند و من نوشتم، به من گفت کتاب رو رایگان بگذارم روی اینترنت. این ابتدا نمی نویسم کتاب دقیقا راجع به چیه. فقط اگه احساس می کنید باید کتاب رو بخونید،خوندن رو ادامه بدید.اگه انتخاب شده باشید،خواهید خوند. متن کامل کتاب رو بدون هیچ تغییری کپی پیست کردم. تا حالا ۴ تا کتاب نوشته شده. نمی دونم بعدی هاش قراره چاپ بشه یا بگذارم رو اینترنت.

اما فعلا راجع به این یکی مطمئنم. دوستان عزیزم اگه کتاب رو خوندید و خواستید به من چیزی بگید،آدرس ایمیلم اینه:kimitara@yahoo.com مطمئن باشید همه ایمیل هاتون رو می خونم و جواب می دم. و یک خواهش ازتون دارم.. اگر خوندید و احساس کردید کسی یا کسانی رو می شناسید که نیاز دارن این مطالب براشون یادآوری شه یا این مطالب می تونه تو زندگیشون اثر بذاره حتما سایت رو بهشون معرفی کنید.مطمئن باشین این کار سودش براتون از هر کسب و کاری بیشتر خواهد بود… بدونید که همه آرزوم خوشبخت بودن شماست.(هرجای دنیا که هستید و هر کسی که هستید.) واقعا بی تعارف و بی اغراق می گم.
فصل اول

با سلامی صمیمی و دوستانه به خواننده دوست داشتنی و بزرگ این کتاب اول قبل از هر چیز، به تو دوست عزیز قدرتمند تبریک می گویم که به دنبال رشد و کمال الهی هستی و همین که خواستار شناخت عظمت خدا هستی، یعنی از هم اکنون به وصال او رسیده ای. با این که تو را تا به حال ندیده ام، اما از حالا که این کتاب را به اراده خدا می نویسم، احساس همدلی و یگانگی زیادی با کسی که این کتاب را می خواند، دارم و آرزو می کنم روزی خواننده بزرگ و باشکوه این کتاب را که تو هستی، ملاقات کنم و با لذت به شرح معجزات زندگی ات گوش کنم . اولین بار که من توانستم صدای خدا را در قلمرو بی نهایت عظیم قلبم که ملک اوست بشنوم،۱۹ ساله بودم. او در آن روز دریچه بسیاری از حقایق روح و دنیای غیر مادی را برای من باز کرد و از آن موقع تاکنون، به دفعات زیادی با من سخن گفته است.

از آن روز به تدریج هر روز صدای خدا را واضح تر و با ایمان بیشتری می شنوم. من فقط به اراده خدا و با دنبال کردن صدای او که در قلبم زمزمه می شد این کتاب را از روی کلمات او که در قلبم تکرار می شد، نوشته ام. او به من گفت اراده کرده است این کتاب یکی از هزارها ابزارش باشد که از طریق آن، قلمرو درون انسان ها را به آن ها نشان خواهد داد و دوباره برای آن ها راز خوشبختی و شادکامی را فاش خواهد کرد. او در دلم با من نجوا کرد و سخنانش را به قلبم وارد کرد و اراده کرد که سخنانش را دوباره به انسان های این عصر یادآوری کنم. خدا با این کتاب اراده کرده است درونت را به تو نشان دهد.

خدای عظیم می خواهد آیینه ای در مقابل وجودت قرار دهد و از مشاهده عظمت و قداست درونت شگفت زده ات کند. خدا تصمیم دارد تمام قدرت و زیبایی بی کران درونت را که از او منشا می گیرد، تماشا کنی. سراسر اقیانوس عشق و بزرگی و بخشندگی درونت و نور شادمانی و آرامش درونت را مشاهده کنی. او تصمیم دارد راه رسیدن ابدی به همه این ها را از درون قلب خودت با تو در میان بگذارد. تا عطر خوش یکتا پرستی روحت و آب زلال پاکی و رنگ پرتلالو شادی ها ی درونت را مشاهده کنی. نور خدایی ات و گیرایی وجود الهی ات و قدرت نفوذ نا پذیر حضورت را مشاهده کنی. ثروت بی کران درونت و بی نیازی و درخشش گوهرهای گران بهای درونت و دریاهای   زمرد و اقیانوس های برلیان درونت را که می توانی آن ها را از درون به زندگی بیرون متجلی کنی، مشاهده کنی.

درخت عشق تو ریشه ای عمیق در دل خداوند بلند مرتبه و مهربان دارد و ریشه آن رعایت قوانین روحت است. او تصمیم دارد از این طریق و از میلیاردها راه دیگر که فقط خود از آن ها آگاه است، این ریشه را که تا ملکوت بالا رفته و میوه و ثمره آن مدام و هرلحظه به اذن خدا بار می دهد ،به تو بنمایاند. تمام این کتاب به اراده خداوند یک مقصود واحد را دنبال می کند و آن ، شناساندن قدرت بی کران خدایی درونت و نمایاندن راه حقیقت و راه به کارگیری آن در زندگی ات است. این کتاب، پاسخی است به سؤال تاریخی «من کیستم؟» تو در میان سخنان خداوند از قوانین روحت آگاه خواهی شد و به این شکل خواهی توانست به راز رستگاری ابدی دست یابی . این کتاب راز اتصال درونی به خداوند است و کسی که از درون به خداوند متصل شود، تمام زندگیش دگرگون می شود.

بعضی از مطالب، به خواست خدا چندین بار تکرار شده تا با تکرار بر ایمان تو افزوده شود و باور کنی که ندای بهشت رؤیایی که در ذهن خود داری، ندای الهی آسمان هاست که از طرف خدا در آرزوی تو جای گرفته است و لیاقت تو ، همان بهشتی است که خداوند مهربان وعده داده است .همین جا، هم اکنون، و تا همیشه ، تا ابد. تک تک جملات این کتاب خطاب خداوند به توست و تمام این کتاب، حقیقت محض در مورد خود تو که الان این کتاب را در دست داری و می خوانی، است. (این کتاب، فقط همین یک کتاب نیست.این کتاب نماد حکمت و خردی است که خداوند در وجود همه بنده هایش قرار داده است. این کتاب ، نماد وحی به همه انسان هاست.هر انسانی فقط به یک تلنگر احتیاج دارد تا به این منبع پایان ناپذیر متصل شود.علاوه بر این،این کتاب فقط همین چند صفحه نیست.

چند صفحه از آن در این جلد چاپ شده است و هزارها صفحه دیگر در جلدهای بعدی چاپ خواهد شد. شاید اراده خداوند بر این باشد که قسمتی از هزارها صفحه از طریق این نویسنده از خداوند به انسان ها گفته شود و اسباب رساندن صفحات دیگر ، فرشته های روحانی او باشند. این کتاب فقط وسیله است و خداوند بی نهایت وسیله در ید قدرتش دارد و دریای علم خداوند نا محدود است.) نام خداوند جلاله را در میان جملات تکرار کن و حضور او را حس کن و ایمان داشته باش کاری در دنیا وجود ندارد که تو در کنار خدا و با توکل به او توانایی انجام آن را نداشته باشی. ایمان داشته باش. چون این ها وعده  خود خداست. این ها تصمیم خود خداست. برای او، ایجاد تمام این تغییرات در تو بسیار آسان است .

با اتصال درونی به خداوند، احساس سرزندگی و خوشحالی و شور زیادی سراسر وجود تو را فرا خواهد گرفت و این به دلیل زیبایی ها و عظمت درونت(در پرتو حضور او در درونت) است که همیشه در درونت وجود داشته و حالا تو به این طریق، آن ها را مشاهده و باور خواهی کرد. اگر می خواهی همیشه در همین احساس که از اصل منبع الهی نشات گرفته بمانی، قوانین روحت را همواره رعایت کن. (با رعایت قوانین روحت، به اقیانوس وحی خداوند متصل می شوی.و نه فقط از طریق همین چند صفحه. بلکه از تمام میلیاردها صفحه ای که در روحت نگاشته شده است.) به مرور به ایمانی خواهی رسید که کمتر از ایمان پیامبران در زندگی شان نخواهد بود. صفحات آخر این چند صفحه، عینا از زبان خداست و عین جملاتی است که خدا در گوشم با من گفت. آن قدر خدا را به خود نزدیک احساس خواهی کرد و آن قدر قدرت و ایمان در تو جمع خواهد شد که بی شک، با قدرت خود خدا ، به هرچه بخواهی، خواهی رسید.

احساس تو بعد از مطالعه این کتاب، از شدت ایمان، سرور الهی و قدرت در آسمان ها پرواز می کند. اگر به دنبال خوشبختی پایدار هستی، اگر به دنبال ثروت یا عزت و بزرگی هستی، اگر به دنبال حس امنیت و آرامش هستی، درست آمده ای. تنها جایی که تو را به همه آن ها می رساند در نزد خداست. من فقط بنده خدا هستم و فقط حامل این پیام ها هستم. طرف تو، فقط خود خدای بزرگست که این کتاب را به عنوان وسیله ای برای ارتباط با تو قرار داده است. وقتی این کتاب را خواندی و به آن قدرت بی نهایت خدا در وجود خود دست پیدا کردی، دیگران راهم در کشف و احساس نعمت قدرت خدا شریک کن. تو با پیدا کردن خداوند در درونت ، تبدیل به استادی بزرگ می شوی که می توانی با اتکال به او و پیروی از فرامین او، همه دنیا را قدرتمندانه متحول کنی. می توانی به اذن و اراده اوعامل دگرگونی زندگی انسان های دیگر شوی. نیروی خدا مدافع این کتاب(حکمت و خرد درونی همه بشریت) است.

خدا خودش پشت و پناه این حکمت درونی ازلی است. به محض این که به منشا الهی درونت متصل شوی، اگر هر ناراحتی در بدن تو باشد، شفا پیدا می کنی. عمل به قوانین روحت، تو را به ثروت و برکت روز افزون می رساند. عمل به قوانین روحت، تو را به آرامشی ژرف و اطمینان و ایمانی عمیق به دریای نیرو و انرژی مثبت ابدی می رساند. تمام نیروهای عظیم سحرآمیز درونت به تو نمایانده می شوند.حکمت دفتر بی نهایت برگی درونت را بارها و بارها بخوان . با خواندن کتاب الهی درونت که این کتاب فقط یک قطره از آن است، آن قدر عظمت از جانب خداوند در درونت حس می کنی که ، پس از آن با بی نیازی کامل و با لذت شروع به کمک به انسان ها می کنی و هر لحظه بیشتر عاشق خودت، عاشق خدا ، عاشق انسان ها، عاشق دنیا و هر آن چه در آن است می شوی.

و در زندگی عملا به وضوح می بینی که واقعا هر کاری، هر چقدر هم بزرگ، هر چقدر هم غیر قابل باور و ماورایی باشد در کنار خدایت، برایت به راحتی امکان پذیر شده است. دوست فرشته صفت و پاک من، هرگاه که پس از تمام کردن متن به این فرشته رسیدی، خود را در حالتی ببین که خداوند میلیاردها فرشته شیفته تو را، در برابر تو به سجده درآورده و آنان واله و عاشقانه در حال طواف به دور تو و پرستش تو هستند. خود را در حالتی ببین که هزارها فرشته از آسمان بسوی تو می آیند تا از طرف خدا تو را به اهداف زیبایت در دنیا برسانند. خود را در حالتی ببین که فرشتگان دستان تو را می بوسند، تو را از سر تا پا نوازش می کنند و مدح و حمد تو، دلبر زیبای خدا را می گویند. و خود را در حالتی ببین که به شکل زیباترین موجود خلق شده توسط خدا، در آغوش گرم او هستی و خود او پیشانی تو را با عشق بوسه باران می کند.این تصاویر واقعیت هایی است که هم اکنون در حال رخ دادن است اما ما به دلیل غرق شدن در اتفاقات روزانه، اصل وجودی دوست داشتنی و محبوب الهی امان را به فراموشی سپرده ایم.

پس مرتبا آن را در ذهن خود بیاور.خودت حس خواهی کرد که این تصاویر در بعد روحانی ات، واقعا ثانیه به ثانیه اتفاق می افتد. لطفاً هر بار که به عکس فرشته برخوردی، حتی ثانیه ای هم که شده این صحنه را در ذهن خود مجسم کن.بدان که هر آن چه را که خدا بخواهد یقینا با دلیل و حکمت است. پس اگر به ما می گوید که این صحنه را در ذهنمان مجسم کنیم، حتما دلایلی شایسته دارد که شاید ما هرگز نتوانیم آن را با ذهن مادی مان درک کنیم. پس از خواندن کتاب ، به احساسی فوق العاده و ایمانی عظیم می رسی که همان حس ارتباط با وجود الهی خودت یا خدای آسمان ها و زمین است. از صمیم قلبم خوشحال می شوم که من ،بنده کوچک خدا را هم در لذت شنیدن اتفاقات زیبای زندگی ات بعد از خواندن این کتاب سهیم کنی. هر چند که من هیچ نقشی در نگارش کتاب ندارم و هر اتفاقی که بیفتد، فقط فقط خواست و لطف و اراده خداست.

خواننده عزیز قدرتمند، با تمام وجود، رابطه گرم و صمیمی و عاشقانه خدا را با خودت احساس کن و هر خط کتاب را که می خوانی، صدای خدا را بشنوکه تمام این جملات را خطاب به تو زمزمه می کند. در انتهای کتاب، در آیینه به چشمان خود خیره شو و جمله جمله کتاب را در چشمان خودت نگاه کن و بخوان.. قوانین خدا را همواره به یاد داشته باش. تا ابد در احساس خوب و در وضعیت ثروت روز افزون باقی خواهی ماند.همه در این دنیا و هم در ابدیت. این کتاب مشعلی است که خود واقعی تو را به تو نشان می دهد. این کتاب را با عشق و ایمان کامل به متحول شدنتان در تمام ابعاد زندگی به شما تقدیم می کنم و انرژی های شادمانی و عشق و را با تمام نیروی درونم برایتان می فرستم. خدا در دلم می گوید به تو بگویم این هدیه من خدای بلند مرتبه و بخشنده توست که برای تو نازل کرده ام.

و من (نویسنده)از بزرگوارترین و مهربان ترین دوست عزیزم، خدا ممنونم که قلم را در دستان من تکان داد و این کتاب را برای همه انسان ها نوشت و زندگی های زیادی را به سعادت ابدی رساند . . . (کلمه خدا در این کتاب برای درک این که خداوند همان روح خودت است با عبارات زیر هم به کار رفته است: نیروی درون.روح الهی درون.عظمت درون.الوهیت درون.نیروی الهی)

مطالب مرتبط