۰۴ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
چرا کسب و کار آنلاین پیشنهاد خوبی است؟

چرا کسب و کار آنلاین پیشنهاد خوبی است؟

کسب و کارهای فیزیکی یا کسب و کارهای آنلاین؟ کدامیک بهتر و پرسودتر است؟
برای ایجاد هر کاری، باید زیرساخت و شرایط لازم را به‌وجود آوریم. برای برخی از کسب و کارهای فیزیکی باید مجوزهای لازم را اخذ کنیم. مثلا باید شرکت ثبت کنیم، برند مورد نظر خود را ثبت کنیم. دفتر و کارگاه اجاره کنیم.

پروانه بهداشت و پروانه تولید بگیریم.پرسنل استخدام کنیم و…؛ اما برای کسب و کارهای آنلاین، به اغلب موارد بالا نیازی نیست و می‌توان در منزل و اتاق شخصی خود، یک شغل مناسب و خوب با درآمد بالا راه‌اندازی کرد.

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا به درآمد برسیم؟
در کسب و کارهای فیزیکی حداقل ۶ الی ۸‌ماه طول می‌کشد تا مجوزهای لازم را اخذ کنیم و بعد محصول یا محصولاتمان را تولید و به بازار عرضه کنیم اما در کسب و کارهای آنلاین قضیه فرق می‌کند چرا که می‌توانیم از عنصر زمان، بهترین استفاده را ببریم. به‌طوری که بعد از ‌ماه دوم می‌توانیم به حداقل درآمد برسیم.

چه مقدار سرمایه لازم است؟
برای راه‌اندازی کسب و کارهای فیزیکی، جدای هزینه‌های ثبت شرکت و برند و رهن دفتر و کارگاه و… حداقل ۳ الی ۱۰میلیون تومان سرمایه برای خرید دستگاه و مواداولیه جهت اجرای طرح لازم است اما برای راه‌اندازی کسب و کارهای آنلاین کمتر از ۲۰۰هزار تومان سرمایه برای خرید‌هاست و دامنه لازم دارید.

کدام کسب و کار انرژی و حوصله بیشتری لازم دارد؟ در کسب و کارهای فیزیکی باید با ادارات، افراد مختلف، پرسنل و… کار کنید و از طرفی با مدیریت کردن کارگاه و مجموعه تولیدی، وضعیت بازار، مشتریان، نمایندگی‌ها، بانک‌ها و… انرژی زیادی از شما گرفته خواهد شد. اما در کسب و کارهای آنلاین به تعبیری تصدی‌گری و کار اجرایی بسیار پایین می‌آید و بلکه حذف می‌شود. خودتان هستید و مدیریت وقت و انرژی.

در کسب و کارهای فیزیکی باید در هوای سرد و گرم، روزانه حداقل ۸ ساعت کار کنید ولی در کسب و کارهای آنلاین، نیازی نیست به خارج از خانه بروید، می‌توانید تنها یا در کنار خانواده کار کنید.

مطالب مرتبط