۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
بمب استراتژی خروج در بازاریابی شبکه ای

بمب استراتژی خروج در بازاریابی شبکه ای

نتورکرها و بازاریاب های جدید و تازه وارد در این زمینه با مین های فراوان سردرگم می شوند چون که غیر منطقی و غیر منتظره به نظر می رسد. اما اگر چنانچه شما برای آن آماده باشید و آگر افراد شما قبل از این که بر روی پای خود باستند ، آموزش ببینند ، وقت گران بهای خود را هدر نخواهند داد.
این بمب فقط در خصوص خرابکاری های شغلی نتورکرهای جدید نیست ، بلکه از هدر رفت زمان قابل توجهی جلوگیری می کند . بمب استراتژی خروج همچنین بمب dabble  ( سَرسَری و تفننی ) نیز نامیده می شود ، وبه افرادی بر می گردد که به شدت نیاز به پول دارند ، و حتی ممکن است در آستانه ورشکستگی باشند. در حالی که واضح است که بازاریابی شبکه ای ، بهترین راه فرار از وضعیت اسفناک مالی را پیشنهاد خواهد کرد.

من در این جا در مورد افرادی که می خواهند به صورت پاره وقت کار کنند صحبت نمی کنم و روی صحبت من با افرادی است که یک استراتژی خروج چینش می کنند و وقتی که از ابتدا آغاز می کنند به شدت به این کسب و کار نیاز دارند.

در اینجا عملکرد این روش را بررسی می کنیم:

یک توزیع کننده بیکار بسیار مشتاقانه در رابطه با فرصت های بازاریابی شبکه ای عمل می کند ، یک کیت میخرد و به اطلاعات آموزشی گوش می کند. او بسیار هیجان زده و حتی ممکن است لیست گسترده ای از افراد و کانکت ها را جمع آوری کند ، ولی اما ممکن است خیلی زود برای یک کار با حقوق و مزد به منظور تامین مالی کسب و کار خود روی آورد و حساب های خود را پرداخت کند. به این اهمیت ندهید که او بیکار ، ورشکسته و در رابطه با زندگی اش ناراحت است. اهمیت ندهید که شما از تنها راه قانون یک ثروت دراماتیک بودن هیچ ریسکی برای او ایجاد نخواهید کرد. او به شما اطلاع می دهد که با تمام این اوصاف ، زمانش تنگ است و به طور جدی به سرعت شغل تمام وقت خود را خواهد ساخت.

او چرا این کار را می کند ؟ چون او معتقد است که شاید شکست بخورد ، بنابر این شغلش را با یک استراتژی خروج پیش می برد . اگر چنانچه شکست بخورد، او می تواند به همسر و دوستانش بگوید که بصورت تفننی در این شغل بوده و بدون هیچ تلاشی شکست خورده است.

بون درک صحیح از این زمین مین دار ، توزیع کنندگان جدید زمان حضور خود را هدر خواهند داد. افرادی که Holy Grial  را مورد مطالعه قرار دادند می دانند که تمام وقت دو ساعت در روز است !

تاکید: بسیاری در صنعت ما به صورت جدی کار نمی کنند و بدون تلاشی شکست می خورند. زمان خود را با کسانی که به دنبال استراتژی خروج از وضعیتی که در آن قرار دارند ، هستند هدر ندهید.

مطالب مرتبط