۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
اسرار موفقیت در بازاریابی چندسطحی : ( رندی گیج )

اسرار موفقیت در بازاریابی چندسطحی : ( رندی گیج )

بازاریابی شبکه ای توانسته است برخی از حیرت انگیز ترین داستان های موفقیت را خلق کند . هر کدام از شرکت های بازاریابی شبکه ای ، داستان های خودشان را دارند ؛ داستان های کسانی که از فقر در مدت زمان کوتاهی به ثروت رسیده اند .

داستان هایی درباره زوج هایی که در پارکینگ خانه پدر و مادرشان زندگی می کرده اند یا مادران تنهایی که به سختی

زندگی شان را می گذرانده اند … . این افراد و هزاران نفر مانند آنها ، داستان های منحصر بفرد خودشان را دارند .
با این همه در تمام این داستان ها نکات مشترکی را می یابید . این نکات مشترک ، همان ( پیش نیازهای موفقیت ) در این تجارت هستند .
همه در این گروه آرزوهای بزرگ دارند …

‏-آن ها دیگر به حرف های پرت و پلای مردم عادی گوش نمی دهند .
آنان ماتریکس امنیت ( تله امنیت ) را نمی پذیرند . آن ها می دانند که در واقعیت جدید ، انتخاب درست جایی است که باید در آن ریسک کرد . آن ها می دانند کسانی که امنیت را انتخاب می کنند ، تبدیل به کارمندانی می شوند که زندگی ای یکنواخت و کسل کننده دارند .
‏ ‎ ‎آن هایی که انتخاب شان در دید انسان های معمولی ، ریسک به حساب می آید ، کسانی هستند که در آینده پاداش انتخاب هایشان را دریافت می کنند .
در دنیای جدید ، جسارت امنیت می آورد .

همه در این گروه تفکری انتقادی دارند …

آن ها به دنبال ناهار مجانی نیستند . آن ها صبح ها با شادابی از خواب بیدار می شوند ، از رختخواب شان بیرون می پرند و برای کار آماده اند . بازاریابی شبکه ای حرفه ای یعنی  خوش آمد گفتن به چالش های رشد ، ماجراجویی و کمک کردن به دیگران در حالی که به خودتان نیز کمک می کنید .

آن ها کارشان را دوست دارند و برای فرار از کارشان به تعطیلات آخر هفته و سرگرمی های دیگر نیاز ندارند . آن ها می دانند چگونه میان کار و زندگی تعادل ایجاد کنند و به هر دوی آن های معنا بدهند .

همه در این گروه معلم های خوبی هستند ….

آن ها می دانند که شبیه سازی در کارشان با مهارت های آموزش به دست می آید تا مهارت های فروش . آن ها از فرمولی پیروی می کنند که مطابق آن تعداد زیادی از زیر دستانشان فعالیت های خود را شبیه سازی می کنند .

– همه در این گروه در عین حال دانش آموز هم هستند …

آن ها علاقه دارند که تمام عمر چیز های تازه یاد بگیرند . آن ها هر روز زمانی را به یادگیری اختصاص می دهند . مهم است که هر روز شمشیرتان را تیز کنید ! کتاب ، سی دی ها ، سایت ها و دوره های آموزشی و سمینار ها برای آن ها مهم است .
آن چه که اهمیت دارد این است که هر روز بهتر از دیروز باشید .
بزرگترین اشتباه من در این تجارت این بود که فکر می کردم موفقیت با تغییر دادن دیگران به دست می آید . خیلی زود یاد گرفتم اشتباه می کرده ام زیرا موفقیت با تغییر خودم پدیدار می شود . عملی که انجام می دهید ، روی تمام کسانی که پیرامونتان هستند ، به شکلی مثبت اثر می گذارد . برای تغییر جهان ابتدا باید خودتان را تغییر دهید .

– هر کس در این گروه یک رهبر است …

هیچ کس یک رهبر به دنیا نیامده است . رهبری یک دانش به دست آوردنی است نه استعدادی درونی . رهبران در بازاریابی چندسطحی ، به موقعیت و عنوانشان اهمیتی نمی دهند .
آن ها رهبر هستند ، چون باور دارند . آن ها باور دارند که راه بهتری وجود دارد . آن ها باور دارند که می توانند به دیگران کمک کنند و موفقیت حق مسلم همگان است . آن ها همواره آماده اند این باور ها را با دیگران شریک شوند .
قوانین دنیای معمولی و قدیمی تجارت ، در بازاریابیشبکه ای به کار نمی آید . در این تجارت ، پیشرفت شما با شکست دادن دیگران به دست نمی آید ، بلکه کمک کردن به دیگران برای رشد است که شما را موفق می کند . هرچه به انسان های بیشتری برای موفقیت کمک کنید ، خودتان موفق تر خواهید بود . هر سازمانی فقط یک رئیس دارد و چند معاون و تعداد زیادی کارمند . در بازاریابی شبکه ای دیگران را تشویق می کنید که به سطوح بالا تر موفقیت برسند . در این تجارت ، محدودیتی برای تعداد کسانی که به بالا ترین سطح موفقیت می رسند ، وجود ندارد .

اگر با این دیدگاه به این تجارت نگاه کنید که باید از کسانی که به کمک تان نیاز دارند فرار کنید ، با چالش ها و مسائل زیادی رو برو خواهید شد . به جای این کار روی این موضوع تمرکز کنید که چگونه می توانید به دیگران کمک کنید تا موفقیت خود به خود در راهتان قرار بگیرد .

مطالب مرتبط