۳۱ فروردین ۱۳۹۷

  • کلیپ های موفقیت
  • کانال تلگرام
انقلاب بازاریابی چندسطحی ( رندی گیج )

انقلاب بازاریابی چندسطحی ( رندی گیج )

این گروه بازاریابی شبکه ای را پیدا کرده اند که به آن بازاریابی چندسطحی هم می گویند .

ما این کار را فقط برای پول دنبال نمی کنیم . اگر چه برخی از ما در ابتدا به دنبال ثروت بوده ایم .
آن ها که در بازاریابی شبکه ای پیشرفت می کنند ،  ثروت فراوانی را تولید می کنند ، اما چون درک درستی از دنیای این تجارت دارند ، همواره به دنبال قله های رفیع تر هستند .


بله … آن ها باور دارند که ثروت برای رسیدن به شادی لازم است ، اما از گروه کسانی نیستند که ۴۷ بار فیلم (راز) را دیده باشند تا بتوانند اتومبیل گران قیمتی را که به دنبالش هستند ، به زندگی شان فرابخوانند !
آن ها درباره موفقیت دیدگاه وسیع تری دارند . هرگز از آنها جملاتی را مثل ( فقط پول مهم است ) یا ( مادیات حرف اول است ) را نمی شنوید ؛ چون آن ها می دانند که پول و مادیات مثل روغنی برای روان کار کردن اجزای ماشین ، در زندگی مورد نیاز است .
آن ها مثل خیلی ها این اشتباه را مرتکب نمی شوند که پول را در زندگی از همه چیز مهم تر بدانند . آن ها می دانند که موفقیت واقعی یعنی سلامتی ، روابط دوست داشتنی و پرداختن به جنبه های معنوی زندگی . وقتی آن ها از زندگی همراه با فراوانی حرف می زنند ، منظورشان تمامی جنبه های زندگی است .
مهم ترین نکته برای این گروه محصول نهایی است که به مشتریانشان می فروشند . این محصول آزادی نام دارد . آزادی از کمبود ذهنیت و داشتن زندگی ایده آل و پرمعنا .

واقعیت جدید …

برخی در جوانی بازنشسته می شوند در حالی که ثروتمندند و نگرانی ای ندارند . برخی دیگر تلاش می کنند و بالاخره در میانسالی در حالی که زندگی راحتی دارند ، بازنشسته می شوند . با این وجود خیلی ها ۴۵ تا ۵۰ سالی از زندگیشان را به چشم و هم چشمی می گذرانند و به دنبال این هستند که در سال های پیری زندگی راحتی داشته باشند .
چه چیزی این گروه ها را از هم جدا می کند ؟ گروه اول چه چیزهای مهمی را در زندگی شان رعایت می کنند ؟ چگونه می توانید جزء گروه اول باشید ؟ منظورمان صاحبان تجارت های مختلف و دلالان بزرگ املاک نیست ، در حالی که این دودسته ثروت فراوانی دارند ، اما در جوانی بازنشسته نمی شوند و به نظر نمی رسد که نگرانی ای نداشته باشند . در واقع زندگی آن ها پر است از نگرانی و اضطراب .
لیمو را در نارگیل بگذار …
گروه اولی که در باره شان حرف زدیم ، نسل بعدی صاحبان تجارت است ؛ گروهی که درآمدشان ساده و عمراه با آزادی زمانی بدست می آید . این گروه ماشین های پولساز چندسطحی ساخته اند که در هر حال درآمدشان را تضمین می کنند ،  چه دوست داشته باشند کار را ادامه دهند یا در جزایر گرمسیر استراحت کنند و آب نارگیل بنوشند … ! آن ها نسل جدیدی از بازاریاب های شبکه ساز حرفه ای هستند . این که چگونه این افراد به موفقیت رسیدند ، انگیزه بخش است .
ممکن است فکر کنید آن ها به واسطه ی تحصیلات عالی به این مقام رسیده اند ، اما الزاما” این طور نیست . خیلی از افرادی که در این گروه هستند ، از دبیرستان اخراج شده اند ( مانند رندی گیج ) .  همه ما می دانیم خیلی ها نیز هستند که با داشتن مدارک دانشگاهی ، راننده تاکسی هستند زیرا هرچه هست ، شغلی مستقل که هست ؟!
افرادی که در گروه اول قرار دارند سخت تلاش کرده اند ، اما کار زیاد ، عامل اصلی موفقیت آنان نبوده است . باعث خجالتم می شود ، اما باید بگویم خیلی ها بیشتر از من کار می کنند ؛ اما درآمدشان به اندازه من نیست .
مکانیکی که اتومبیل مرا تعمیر می کند ، باغبانی که چمن های خانه ام را کوتاه می کند ، ماساژور و خدمتکارانم ، همگی بیشتر از من کار می کنند اما هیچکدام از آن ها به اندازه من ثروتمند نیستند .
در واقع آنها بیشتر کار می کنند تا کمتر بدست آورند . علاوه بر این هیچ یک از آنها نیز در جوانی بازنشسته نمی شود ، بنابراین نمی توان نتیجه گرفت که کار سخت به تنهایی باعث موفقیت می شود . این گروه افراد و میلیون ها نفر مثل آنها ، در زندگی ماتریسی مدل اشتباه اقتصادی زندانی شده است .
آن ها گرفتار دام (( زمان در مقابل پول )) شده اند  .
برای رسیدن به پول بیشتر ، آن ها باید سخت تر و طولانی تر کار کنند . بسیاری از آن ها در نظام حقوق در مقابل زمان و کارسخت گرفتار هستند و برای رسیدن به پول بیشتر باید اضافه کاری کنند . در این حالت وقتی یک شغل برایشان کم است به سراغ شغل دوم و سوم پناه می برند . در این خانواده ها همسران هم سخت کار می کنند … با این وجود درآمد کافی ندارند .
در این خانواده ها بچه ها خودشان بزرگ می شوند و زندگی را از بازی های کامپیوتری یاد می گیرند . آن ها به پدر و مادرشان نیاز دارند ، اما پدر و مادر دایما” سر کارند و تلاش می کنند زندگی راحتی برای فرزندان فراهم کنند ، این خانواده ها در دور باطل گرفتار شده اند .
این خانواده ها هرگز امنیت مالی و معنوی را تجربه نمی کنند .
افراد گروه اول کشف کرده اند که رسیدن به آزادی مالی و زمانی نیاز به دو اصل مهم زیر دارد :
‏۱ . باید از مفهوم ( اهرم ) برای فرار از دوراهی زمان در مقابل پول استفاده کرد .
‏۲ . باید هر روز صبح به آینده نگاه کنی . باید کارمند کسی بودن را فراموش کنی و خودت صاحب کسب و کارت باشی . کسب و کاری که در آن سقف درآمدی وجود نداشته باشد .
اگر آماده باشی تا این موارد را رعایت کنی ، موفقیت از زندگی ات دور نخواهد بود .
هنگامی که هیجان کار کردن برای خودت را تجربه می کنی و آن را با قدرت اهرم همراه می کنی ، به نتایجی فوق العاده می رسی . نیروی سینرژیک به وجود آمده در این حالت ، بسیار اثرگذارتر و توانمند تر از نیروی تک تک افراد است .
نتیجه نهایی ساختن شبکه ی خودتان ، ماشین پولساز چندسطحی ای است که دائما” در حال کار است .
بله شما شبکه سازان صاحب این ماشین هستید .
بازاریابی شبکه ای مدل جدیدی است برای خلق ثروت در دنیای امروز . این مدل در بیش از صد کشور دنیا در حال اجرا شدن است ، میلیون ها نفر توزیع کننده مستقل ، چیزی معادل ۱۲۰ میلیارد دلار در سال با کمک گرفتن از این مدل تجاری قدرتمند خلق می کنند .
تجارتی دوست داشتنی …

چرا باید خودتان را با بازاریابی شبکه ای مشغول کنید ؟ شاید به تعداد توزیع کنندگان بازاریابی چندسطحی در سراسر دنیا می توان به این سوال جواب های مختلف داد ، اما معمولا” بیشتر جواب ها به نوع زندگی ای که می توان با بازاریابی چندسطحی داشت ، باز می گردد . برخی از مزایای منحصربفرد این تجارت عبارت است از :

– انتخاب افرادی که می خواهید با آن ها کار کنید

– شروع تجارت مستقل  بدون ریسک و سرمایه
– کار کردن در خانه
– انتخاب ساعات کاری
– کشف محصولات منحصربفرد از نظر کیفیت و قیمت که به صورت مستقیم توزیع می گردد
– سقف درآمد نامحدود
– داشتن فرصت موفقیت در حالی که می توان دیگران را هم به موفقیت رساند

همه این مزایا با هم در هیچ تجارت دیگری وجود ندارد . در حالی که خیلی ها اطمینان دارند با کار کردن برای دیگران از این مزایا محرومند ، برخی ها به اشتباه گمان می کنند که اگر صاحب کارشان خودشان باشند ، می توانند به همه این مزایا دسترسی داشته باشند .
این طور نیست .
شخصا” به شما اطمینان می دهم که صاحب تجارت خود بودن ، به نوعی محدودیت های بیشتری برایتان به وجود می آورد تا برای کسی دیگر کار کردن ، مخصوصا در  شرایط حال .
به دلیل مشکلاتی مثل حقوق کارمندان ، انبارداری ، سرمایه و ریسک ، قوانین دولتی و رقابت در بازار ، عواملی هستند که سبب می شود مشکلات و نگرانی های زیادی را برای صاحبان تجارت به وجود آورد .
این افراد معمولا” ساعاتی طولانی تر از کارمندانشان کار می کنند . در حقیقت آنان صاحب تجارتشان نیستند ، بلکه این تجارت آن هاست که صاحبشان است .
مردم این روزها از کار زیاد خسته شده اند . آن ها به دنبال کارهایی هستند که شیوه زندگیشان را متحول کند ؛ به شکلی که زمان بیشتری داشته داشته باشند تا با عزیزانشان بگذرانند . همین جاست که بازاریابی شبکه ای وارد عمل می شود … برخلاف چشم و هم چشمی تجاری ، در بازاریابی شبکه ای هرگز پیشرفت شما با درجا زدن و عقب ماندن بقیه اتفاق نمی افتد . راه رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای با موفقیت دیگران پیموده می شود . هرچه به تعداد افراد بیشتری کمک کنید که موفق شوند ، خودتان از موفقیت بیشتری برخوردار خواهید بود .
اگر به دنبال این هستید که در زمانی کوتاه ثروتمند شوید ، بازاریابی شبکه ای راه مناسبی نیست . سرمایه گذاری زمای و اهرم انسانی آن چیزی است که از بزرگترین سرمایه های نقدی در این تجارت مهم تر است . اگر دوست دارید به شکل پاره وقت به مدت زمان ۲ تا ۴ سال تلاش کنید ، خواهید توانست برای تمام طول عمرتان آزادی زمانی و استقلال مالی را تجربه کنید .
انعطاف پذیری در ساعات کاری ، در حالی که می توانید شغل کنونی تان را حفظ کنید ، یکی از محاسن بازاریابی شبکه ای است .‏ ‎
بازاریابی شبکه ای در سیتم تجارت آزاد ، فرصتی است استثنایی برای همه افراد تا بتوانند بدون نیاز به سرمایه شغلی مستقل و قدرتمند را به وجود آورند که نتیجه آن رسیدن به آزادی مالی و زمانی است .
هنگامی که کار کردن به این شکل را شروع می کنید ، تجارتی را آغاز کرده اید که درآمدتان در آن سقفی ندارد .
با این حال آیا فکر می کنید آنچه را که برای موفقیت در این تجارت مورد نیاز است دارید ؟

مطالب مرتبط